Nawiązanie współpracy handlowej z wiodącymi producentami pozwoliło nam rozszerzyć ofertę o drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i wejściowe. Przed zakupem drzwi mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo, pomiar oraz montaż drzwi, a także wymianę starych drzwi na nowe.

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy możliwość sprzedaży drzwi wraz z ich montażem, pasowaniem do istniejących ościeżnic, jak również kompletną wymianę wraz z ościeżnicami. Nasi doradcy służą Państwu pomocą w zakresie doradztwa oraz doboru drzwi. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie pomiaru i montażu zakupionych drzwi na miejscu u klienta.

Drzwi wewnętrzne
Stosowane są wewnątrz lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Pełnia rolę dekoracyjną, odseparowują od siebie poszczególne pomieszczenia oraz zapewniają intymność. Wśród tej gamy produktów oferujemy drzwi pełne, przeszklone oraz łazienkowe w różnych rozmiarach, wzorach o bogatej kolorystyce.

Drzwi wejściowe
Modele drzwi odpowiednio wzmocnionych, przeznaczonych do montażu w mieszkaniach lub domach, w miejscach gdzie nie mają one bezpośredniego kontaktu z zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi (np. klatki schodowe, sień).

Drzwi zewnętrzne
Przeznaczone są do montażu w domach i miejscach, gdzie drzwi narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. W odróżnieniu od drzwi wejściowych charakteryzują się one zwiększoną odpornością na wilgoć wiatr czy nasłonecznienie.