Moskitiery – specjalne siatki przeciw owadom – są niezbędne latem, głównie wieczorem, gdy insekty są najbardziej dokuczliwe. Sprawdź naszą bogatą ofertę moskitier, które ochronią Twój dom przed uciążliwymi insektami.

Moskitiery - skuteczny sposób na owady


Komary potrafią zepsuć niejeden wieczór, lecz moskitiery skutecznie chronią pomieszczenie przed przenikaniem do niego nieproszonych gości. Dzięki nim można pozostawić otwarte lub uchylone okna. Co więcej, odpowiednio dobrana wielkość oczek w siatce oraz kolor moskitier sprawia, że skutecznie zatrzymują one owady, ale pozwalają na cyrkulację powietrza oraz przenikanie do pomieszczenia światła.

Oferowane przez nas moskitiery stanowią doskonałą barierę ochronę przeciwko owadom. Niekwestionowane zalety moskitier doceniane są szczególnie w letnie, upalne dni kiedy wieczorem okna pozostają otwarte. Siatka moskitiery doskonale chroni pomieszczenia przed insektami w czasie kiedy okna pozostają otwarte lub uchylone.

Siatki przeciwko owadom w zależności od wybranego modelu mogą być montowane na stałe lub w sposób umożliwiający ich łatwy montaż w okresie kiedy wskazana jest ochrona przed owadami. Moskitiery montowane na stałe posiadają możliwość ich zwinięcia (moskitiery rolowane) lub otwarcia (moskitiery drzwiowe).

Bardzo skuteczną, a jednocześnie ekonomiczną formą ochrony jest zastosowanie moskitiery ramkowej z siatką zabezpieczającą, która może być mocowana do okna w zależności od bieżących potrzeb. W okresie kiedy owady nie dokuczają siatka może zostać zdemontowana i przechowywana do czasu ponownego użycia.

Bezpieczne rozwiązanie także dla dzieci


Moskitiery są też świetnym rozwiązaniem, jeśli nie chcą Państwo zostawiać w gniazdach elektrycznych środków chemicznych przeciw owadom, które mogą zaszkodzić także dzieciom. Nie trzeba podłączać ich do prądu lub pilnować wkładu wydzielającego chemiczne substancje, które nie zawsze są skuteczne.

Moskitiery - poznaj nasze produkty


W naszej ofercie znajdują się rozwiązania przeznaczone do okien, drzwi balkonowych lub tarasowych, otwierane lub przesuwane.

Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej, a także wyjaśnią kwestię montażu. Moskitiery wykonane są z profili aluminiowych, dzięki czemu są bardzo mocne i trwałe, a zarazem lekkie oraz łatwe w utrzymaniu czystości.