Siatka przeciw owadom na okna

Skuteczna ochrona przeciwko owadom - moskitiera ramkowa przystosowana do szybkiego montażu na okno.

Moskitiera ramkowa

  • skuteczna ochrona przeciwko owadom

  • szybki, bezinwazyjny montaż/demontaż siatki

  • łatwe przechowywanie i utrzymanie w czystości

Moskitiera - Skuteczna siatka przeciw owadom

Ramka moskitiery okiennej wykonana jest z lekkiego profilu aluminiowego do którego zamocowane są obrotowe zaczepy umożliwiające szybki montaż moskitiery na oknie. Cechą charakterystyczną moskitiery jest bezinwazyjny sposób montażu oraz możliwość szybkiego zamocowania lub demontażu z okna. Moskitiera montowana jest na oknie od strony zewnętrznej, dzięki czemu nie ogranicza możliwości otwierania, zamykania lub uchylania okna, zachowując jego pełną funkcjonalność.

Siatka przeciwko owadom na oknie

Widok okna od strony zewnętrznej z zamontowaną moskitierą ramką. Siatka przeciwko owadom skutecznie zatrzymuje insekty, zapewnia jednak dopływ światła i świeżego powietrza do pomieszczenia.

Swobodne otwieranie okna

Ramka moskitiery wraz z siatką montowana jest do wewnętrznej strony ramy okiennej, co zapewnia wygodę swobodnego otwierania i zamykania okna bez konieczności demontażu moskitiery.

Szybki i wygodny montaż / demontaż moskitiery

Konstrukcja moskitiery zapewnia szybki montaż trwający zaledwie kilka sekund. Wystarczy przyłożyć moskitierę do ramy okna i przekręcić metalowe zaczepy mocujące. Praktyczny uchwyt zapewnia wygodne posadowienie i przytrzymanie na czas montażu.

Moskitiera ramkowa - szczegóły techniczne

Siatka moskitiery wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV łączonych metodą zgrzewania za pomocą promieni podczerwieni, co pozwala na uniknięcie ograniczających przejrzystość połączeń. Technologia i materiały wykorzystywane przy produkcji siatki moskitiery zapewnia jej długowieczność, trwałość i wytrzymałość.

Odpowiedniej wielkości otwory siatki skutecznie zatrzymują owady nie utrudniając przy tym cyrkulacji powietrza oraz przenikania światła do pomieszczenia.

Moskitiery produkowane są w kolorach białym i brązowym z siatką w kolorze stalowo-szarym. Elementy wykończeniowe ramki wykonane z tworzyw sztucznych i uchwyty wykonane są w kolorze profilu ramki. Zaczepy mocujące moskitierę do okna wykonane są z profilu z blachy nierdzewnej oraz mocowane są trwale za pomocą nitów do ramki moskitiery.