Siatka przeciw owadom na drzwi

Skuteczna ochrona przeciwko owadom - moskitiera drzwiowa montowana do ramy drzwiowej za pomocą zawiasów.

Moskitiera zabezpiecza skutecznie pomieszczenia przed przenikaniem do wnętrza owadów. Montaż za pomocą zawiasów umożliwia swobodne przechodzenie przez drzwi bez konieczności demontażu moskitiery.

Moskitiera drzwiowa

  • skuteczna ochrona przed owadami i insektami

  • swobodne przenikanie światła i powietrza przez moskitierę

  • swobodne przechodzenie przez drzwi

  • siatka montowana od strony zewnętrznej, dzięki czemu nie przeszkadza w swobodnym otwieraniu / zamykaniu drzwi

Moskitiera drzwiowa - siatka przeciw owadom

Moskitiera pełniąca rolę dodatkowych drzwi wyposażona w siatkę zabezpieczającą przed przedostawaniem się owadów do pomieszczenia. Mocowanie moskitiery za pomocą zawiasów do ramy drzwi balkonowych lub tarasowych umożliwia swobodne przechodzenie z (do) pomieszczenia. Moskitiera drzwiowa montowana jest po stronie zewnętrznej dzięki czemu nie wpływa na komfort użytkowania drzwi. Mogą one pozostawać zamknięte, otwarte bądź uchylone.

Moskitiera drzwiowa - szczegóły techniczne

Siatka moskitiery wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV łączonych metodą zgrzewania za pomocą promieni podczerwieni, co pozwala na uniknięcie ograniczających przejrzystość połączeń. Technologia i materiały wykorzystywane przy produkcji siatki moskitiery zapewnia jej długowieczność, trwałość i wytrzymałość.

Odpowiedniej wielkości otwory siatki skutecznie zatrzymują owady nie utrudniając przy tym cyrkulacji powietrza oraz przenikania światła do pomieszczenia.

Moskitiery produkowane są w kolorach białym i brązowym z siatką w kolorze stalowo-szarym. Elementy wykończeniowe ramki wykonane z tworzyw sztucznych i uchwyty wykonane są w kolorze profilu ramki. Zaczepy mocujące moskitierę do okna wykonane są z profilu z blachy nierdzewnej oraz mocowane są trwale za pomocą nitów do ramki moskitiery.

W zależności od szerokości i wysokości moskitiery montowane są poprzeczne listwy wzmacniające (1,2,3 sztuki) oraz od 2 do 4 zawiasów montażowych.