O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych okien. Posiadamy bogate doświadczenie, poparte wieloletnią praktyką opartą na analizie potrzeb naszych klientów. Naszym konsekwentnie realizowanym celem jest jakość proponowanych rozwiązań oraz satysfakcja klienta, wynikająca zarówno z walorów estetycznych, jak i funkcjonalnych naszych wyrobów. Naszym sukcesem jest stała, niezmienna jakość wyrobów i przystępna cena oraz zadowolenie naszych odbiorców.

Nasza oferta kierowana jest do szerokiego grona odbiorców indywidualnych, firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Nasze produkty sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania funkcjonalnej i użytecznej osłony mającej na celu zapewnienie ochronę zarówno przed warunkami atmosferycznymi, jak również ochrony mienia oraz poczucia intymności w pomieszczeniach.

Firma prowadzi sprzedaż oferowanych rozwiązań bezpośrednio, a także za pośrednictwem sieci dystrybutorów we Wrocławiu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego. Wysoka jakość naszych produktów spotkała się z uznaniem odbiorców na rynkach Europy Zachodniej, oraz w krajach skandynawskich.

Jednocześnie wraz z działalnością produkcyjną, firma oferuje doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania określonego na podstawie potrzeb klienta, pomiar oraz montaż gotowego produktu. Z naszych usług skorzystało wiele firm i instytucji, między innymi:

  • Bank Zachodni WBK
  • Siemens
  • LG Wrocław
  • Politechnika Wrocławska
  • Uniwersytet Wrocławski
  • Szkoły we Wrocławiu i na terenie województwa dolnośląskiego
  • Placówki medyczne

oraz liczne grono klientów indywidualnych.

Oferujemy krótki czas realizacji zamówień oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych systemów.