Roletka do okien dachowych - Dekolux w kasecie

Roletka Dekolux w kasecie

  • Roletka materiałowa w kasecie przeznaczona do montażu na oknach dachowych.

  • Płynna regulacja wysokości materiału

  • Całkowite zasłonięcie okna dzięki prawadnicom kasety

Roletka Dekolux w kasecie - opis systemu

Mechanizm sprężynowy zapewnia odpowiednie naprężenie materiału, zapobiega fałdowaniu tkaniny i utrzymuje materiał przy szybie nawet przy uchylonym skrzydle okna do pozycji poziomej.

Kaseta rolety zapewnia właściwe przyleganie materiału do szyby okna, a także umożliwia utrzymanie materiału na wybranej wysokości. Prowadnice boczne i dolna listwa wykończeniowa materiału zapobiegają przedostawaniu się światła słonecznego przy rozwiniętym materiale rolety.

Roleta do okien dachowych ze względu na uniwersalną konstrukcję nadaje się do montażu na większości okien połaciowych, może być montowana na oknach Velux, Fakro, Roto, Okpol oraz innych.

Kaseta rolety zawiera mechanizm sprężynowy który skutecznie napręża materiał, utrzymując tkaninę roletki w pobliżu szyby.

Z uwagi na bezpośredni montaż do ramy skrzydła okiennego roleta może być montowana do wszystkich okien obrotowych, klapowych oraz obrotowo-klapowych.

Roleta Dekolux w kasecie - szczegóły techniczne

Roletka dachowa Dekolux przeznaczona jest do montażu we wnęce ramy skrzydła okiennego. Nadaje się do montażu wyłącznie w skrzydłach okiennych o kształcie kwadratu lub prostokąta.

Zwykle wymiary produkowanych okien połaciowych spełniają dopuszczalne minimalne i maksymalne wymiary produkowanych roletek. Roletka nie nadaje się do montażu na skrzydła okienne dzielone poprzeczną belką wzmacniającą lub dekoracyjną.

Wymiary roletki Dekolux Classic nie mogą przekraczać:

Min. [cm] Max. [cm]
Szerokość 30 180*
Wysokość 40 180

* jeśli szerokość maksymalna roletki przekracza wybranego materiału, wówczas jako szerokość maksymalną należy przyjšć
szerokość belki materiału + 3cm ( patrz Katalog Materiałów )
Roleta Dekolux Classic dostarczana jest w kompletach zawierających:

- Roleta Dekolux z kompletem prowadnic
- Gwarancja na produkt 12 miesięcy

Mechanizmy systemu Dekolux produkowane są z estetycznych profili aluminiowych. Dodatki i wykończenia z tworzywa sztucznego wykonane są kolorze stalowo-szarym.

Galeria zdjęć: Roleta Dekolux w kasecie