Rolety dzień-noc

Gama produktów, których cechą charakterystyczną jest specjalny materiał składający się z przezroczystych i zaciemniających pasów.

Roletki te posiadają dwie warstwy materiału, które w zależności od położenia względem siebie pozwalają na uzyskanie pełnej regulacji nasłonecznienia pomieszczenia lub jego zaciemnienia, dzięki czemu możemy uzyskać różne efekty naświetlenia.

Ustawienie dwóch pasów zaciemniających w układzie naprzemiennym zapewni poczucie intymności w pomieszczeniu.

Możliwości regulacji w tego typu roletkach powodują, że można je spotkać pod nazwą "zebra", występują również pod nazwą rolety DUO. Rolety te z powodzeniem zastępują tradycyjne zasłony i firany. Pełnią one zarazem funkcję dekoracyjną, nadając wnętrzu ekskluzywny i nowoczesny charakter. Są przy tym łatwe w utrzymaniu w czystości.

Modele rolet dzień-noc

Modele roletek dzień-noc

Roletki MINI Dzień-Noc

Najmniejszy system rolet dostępny na rynku, który może być montowany bezpośrednio do ramy okiennej, a także ściany lub sufitu. System pozwala na bezinwazyjny montaż na oknie za pomocą specjalnych uchwytów ułatwiających montaż/demontaż roletki. Roletka mini Dzień-Noc może być dodatkowo wyposażona w prowadzenie żyłkowe.

Roletka klasyczna Dzień - Noc

Roleta przeznaczona do montażu na ścianie lub sufitu. Doskonale sprawdza się do zasłaniania otworów okiennych o dużych powierzchniach.

Roletka Dzień - Noc w systemie kasetowym

System roletek przeznaczony do bezpośredniego montażu na skrzydle okiennym. Może być stosowany do okien PCV, drewnianych oraz aluminiowych. Podobnie jak inne systemy kasetowe wyposażony jest w prowadnice boczne.

Roleta Luisa Dzień - Noc

System Luisa dedykowany jest do montażu na ścianie umożliwiając zasłonięcie całej wnęki okiennej. Opcjonalnie system może być wykonany w wersji z prowadnicami lub bez.