Rolety dzień-noc

Roletki materiałowe dzień-noc łączą zalety zasłony oraz firany, wyjątkową estetykę i funkcjonalność. W zależności od ustawienia dwóch pasów tkaniny można dowolnie regulować stopień naświetlenia pomieszczenia.

Rolety dzień-noc to nie tylko osłona, ale także dekoracja okienna. Oferujemy szeroką gamę kolorów tkanin, aby każdy dobrał idealne do swojego mieszkania, domu czy biura.

Rolety dzień-noc – uniwersalne i funkcjonalne
Roletki dzień-noc cieszą się rosnącym zainteresowaniem, gdyż są nowatorskie i funkcjonalne – umożliwiają precyzyjne kontrowanie ilości wpadającego światła do pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy. Pozwalają na grę świateł – można całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub wpuścić do niego jak najwięcej słońca. Jak to jest możliwe?

Otóż rolety dzień-noc obejmują aż dwie warstwy wyjątkowego materiału, który składa się z przezroczystych i zaciemniających pasów. Ich odpowiednie ustawienie nada pomieszczeniu intymności albo zapewni jak najwięcej naturalnego światła z zewnątrz.

W dzień, chcąc cieszyć się słońcem i widokiem za oknem, można ustawić pasy materiału na opuszczonej rolecie w taki sposób, aby była ona częściowo przezroczysta. Jeśli jednak słońce zaczyna nam doskwierać lub potrzebujemy intymności, roletka dzień-noc zapewni osłonę przed światem. Można wtedy zasłonić okno niemal całkowicie.

To jednak nie koniec możliwości! Sytuacja odwrotna także jest możliwa, czyli roletki dzień-noc można całkowicie odsłonić.

Rolety dzień-noc – świetna alternatywa dla firan i zasłon
Jednym z najnowocześniejszych i najpopularniejszych rozwiązań wśród dekoracji okiennych są rolety materiałowe dzień-noc, zwane także „zebra” oraz „duo”. Mają wiele zalet – przede wszystkim umożliwiają regulację stopnia zaciemnienia, ale nie bez znaczenia jest także ich funkcja estetyczna – stanowią wyjątkową ozdobę okna i wnętrza.

Są niezwykle eleganckie i stylowe, nadają wnętrzu nowoczesny charakter, dzięki czemu coraz częściej zastępują tradycyjne systemy osłonowe jak firany czy zasłony. A przy tym są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Modele rolet dzień-noc

Modele roletek dzień-noc

Roletki MINI Dzień-Noc

Najmniejszy system rolet dostępny na rynku, który może być montowany bezpośrednio do ramy okiennej, a także ściany lub sufitu. System pozwala na bezinwazyjny montaż na oknie za pomocą specjalnych uchwytów ułatwiających montaż/demontaż roletki. Roletka mini Dzień-Noc może być dodatkowo wyposażona w prowadzenie żyłkowe.

Roletka klasyczna Dzień - Noc

Roleta przeznaczona do montażu na ścianie lub sufitu. Doskonale sprawdza się do zasłaniania otworów okiennych o dużych powierzchniach.

Roletka Dzień - Noc w systemie kasetowym

System roletek przeznaczony do bezpośredniego montażu na skrzydle okiennym. Może być stosowany do okien PCV, drewnianych oraz aluminiowych. Podobnie jak inne systemy kasetowe wyposażony jest w prowadnice boczne.

Roleta Luisa Dzień - Noc

System Luisa dedykowany jest do montażu na ścianie umożliwiając zasłonięcie całej wnęki okiennej. Opcjonalnie system może być wykonany w wersji z prowadnicami lub bez.