Tradycyjne rozwiązanie, które wciąż cieszy się dużą popularnością. Żaluzje chronią przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń, a także zapewniają prywatność i wysokie walory estetyczne.

Klasyka zawsze w modzie


Żaluzje od wielu lat cieszą się opinią sprawdzonego systemu osłonowego okien. Zapewniają funkcjonalność i doskonałą regulację ilości wpuszczanego do pomieszczenia światła – lepszą niż rolety. Ponadto szeroki wybór – kolorów, typów, materiałów itd. – sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza.

Klasyczny system osłonowy okien niezmiennie ma swoich zwolenników. Są nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne i łatwe w codziennym używaniu.

Poznaj naszą ofertę


Nasza oferta obejmuje szeroki wybór żaluzji aluminiowych oraz drewnianych, szczególnie polecanych do eleganckich i stylowych wnętrz. Do mieszkania oraz domu idealne będą żaluzje poziome, a do biur i lokali użytkowych – pionowe.

Posiadamy klasyczne żaluzje aluminiowe o szerokości piórka 16 lub 25 mm, a także stylowe żaluzje drewniane o szerokości piórka 25 lub 50 mm. Wybór rodzaju, szerokości oraz koloru lamelek zależy od wybranego modelu. Niektóre zaś dodatkowo wyposażono w silnik elektryczny.

Żaluzje poziome


Eleganckie, tradycyjne rozwiązanie charakteryzujące się poziomymi piórkami (lamelkami), które mogą być ustawiane pod dowolnym kątem, co pozwala na bardzo precyzyjną regulację nasłonecznienia pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy klasyczne żaluzje aluminiowe o szerokości piórka 16 lub 25 mm oraz ekskluzywne żaluzje drewniane o szerokości piórka 25 lub 50mm. Szerokość oraz kolorystyka piórek uzależniona jest od modelu i rodzaju wybranej żaluzji.

Żaluzje pionowe


Rozwiązanie najczęściej stosowane w pomieszczeniach o charakterze biurowym lub usługowym, z uwagi na możliwość płynnej regulacji oraz wysokie walory estetyczne. System żaluzji pionowych zwanych często potocznie "wertikalami" pozwala na dużą swobodę aranżacji w zależności od możliwości montażowych i indywidualnych preferencji. Cechą charakterystyczną systemu jest możliwość montażu żaluzji pod skosem.

Żaluzje aluminiowe


Żaluzje aluminiowe to klasyczny system osłonowy okien. Cieszą się powodzeniem m.in. ze względu na atrakcyjną cenę, prosty montaż oraz funkcjonalność. Z kolei ogromny wybór kolorów oraz szerokość listków sprawiają, że bez problemu można wybrać idealne żaluzje do swojego wnętrza.

Żaluzje z drewna


Żaluzje drewniane nie wychodzą z mody – chronią przed słońcem, ale są też najbardziej stylowymi wśród osłon okiennych. Jeśli cenisz nie tylko funkcjonalność, ale także elegancję, będą idealne.

Wykonano je z naturalnego egzotycznego drewna dostępnego w szerokiej gamie kolorystycznej.