Ekologiczne żaluzje drewniane (z lamelką/piórkiem 25mm)


Ekologiczne żaluzje drewniane Classic produkowane z egzotycznych starannie selekcjonowanych gatunków drzew.

Nadają wnętrzu uroku i niepowtarzalności idealnie uzupełniając wystrój stylowych i eleganckich wnętrz. Żaluzje o stałej szerokości lameli wynoszącej 25mm w różnych wersjach kolorystycznych.

Żaluzje drewniane klasyczne (z lamelką/piórkiem 50mm)


Stylowe, ekologiczne żaluzje drewniane wykonane z naturalnego egzotycznego drewna. Nawiązując do żaluzji produkowanych na początku XX wieku idealnie podkreślają wystrój stylowych, klasycznych wnętrz.

Ekskluzywne żaluzje drewniane retro (z lamelką/piórkiem 50mm)


Stylowe, ekologiczne żaluzje drewniane Retro wykonane z naturalnego drewna i mosiężnych elementów sterowania, które oddają specyficzny charakter pomieszczenia.

Żaluzje drewniane Retro produkowane są z lameli o szerokości 50mm, wykonanych z naturalnego drewna. Lamele oraz pozostałe elementy drewniane żaluzji pokrywane są matową lakierobejcą w kilkunastu kolorach. Poszczególne lamele łączone są za pomocą specjalnej taśmy dopasowanej do kolorystki elementów drewnianych lub zgodnie z wyborem dokonanym przez klienta z oferowanego wzornika kolorów.

Żaluzje Retro posiadają bardzo eleganckie, wykonane z mosiądzu elementy sterujące, pozwalające na regulację kąta nachylenia drewnianych lameli. System został wyposażony w mechanizm umożliwiający podniesienie żaluzji na wybraną wysokość. Podnoszenie, opuszczanie i zablokowanie żaluzji w wybranej pozycji odbywa się za pomocą sznurów sterujących zakończonych ozdobnymi drewnianymi gałkami.

Sposób montażu żaluzji


Zalecany montaż wewnątrz pomieszczeń. Pomieszczenia suche o wilgotności nie przekraczającej 80%.

  • montaż do skrzydła okiennego

  • montaż do ściany nad wnęką okienną

  • montaż do sufitu nad wnęką okienną


Konserwacja żaluzji drewnianych


Lamele oraz pozostałe elementy drewniane można delikatnie odkurzać lub przecierać lekko wilgotną szmatką. Nie narażać na silne zmoczenie. Nie jest zalecane stosowanie silnych detergentów z uwagi na możliwość wystąpienia odbarwień lub plam.

Elementy mosiężne należy przecierać z kurzu suchą lub lekko wilgotną szmatką. Używanie detergentów może spowodować przebarwienia i czarnienie elementów mosiężnych.