Markizy tarasowe

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe skutecznie chronią przed słońcem zapewniając cień na przydomowych tarasach. Montowane do elewacji budynku tuż nad tarasem mogą być rozkładane ręcznie za pomocą korby lub za pomocą wbudowanego silnika elektrycznego. Elektrycznie sterowane markizy mogą dodatkowo współpracować z systemami automatyki domowej.

Markizy tarasowe to grupa produktów, która została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć komfort wypoczynku na wszelkiego rodzaju tarasach przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym. W gorące, upalne dni markiza tarasowa zapewni przyjemny cień, chroniąc przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. W czasie pochmurnej, letniej aury ochroni przed opadami deszczu zapewniając możliwość korzystania ze świeżego powietrza.

Uniwersalność tego rozwiązania powoduje, że markizy świetnie sprawdzą się zarówno w przydomowych tarasach, jak również w restauracjach, hotelach, barach czy letnich ogródkach piwnych zapewniając tym samym dodatkową przestrzeń dla gości niezależnie od pogody. Markiza może zostać złożona w dowolnym momencie ręcznie za pomocą korby lub elektrycznie za pomocą opcjonalnego napędu elektrycznego.

Sterowanie markiz może odbywać się ręcznie, z wykorzystaniem automatyki domowej lub zintegrowane z systemami automatyki pogodowej, które w sposób automatyczny mogą zwinąć tkaninę markizy na przykład w czasie burzy lub działania silnego wiatru.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia