Moskitiera do okien dachowych

Moskitiera do okien dachowych

Moskitiera do okien dachowych to rozwiązanie stworzone specjalnie do ochrony pomieszczeń przed insektami na poddaszach wyposażonych w okna dachowe. Sposób obsługi okien dachowych powoduje, że jest to najskuteczniejsza, mechaniczna ochrona przed owadami w letnie dni.

Moskitiera do okien dachowychCechą wyróżniającą moskitierę do okien dachowych jest kaseta wraz z prowadnicami bocznymi oraz dolną belką, która gwarantuje zachowanie odpowiedniej szczelności i zapewnia, że do wnętrza nie będą przedostawały się owady. Specjalnie zaprojektowany mechanizm moskitiery zapewnia bardzo łatwe i wygodne sterowanie moskitierą.

Kaseta, prowadnice oraz belka dolna moskitiery wykonane zostały z ekstrudowanego aluminium co sprawia, że system ten jest lekki, a jednocześnie wytrzymały na obciążenia mechaniczne. Dostępna paleta kolorystyczna powoduje, że w łatwy sposób można dobrać kolor systemu do kolorystki okien lub wnętrza.

Moskitiera zwijana do okien dachowych jest system uniwersalnym co oznacza, że system ten może być montowany również na oknach pionowych.

Wygoda i funkcjonalność


Funkcję ochronną naszej moskitiery do okien dachowych jest siatka z włókna szklanego o gęstych, kwadratowych oczkach, które uniemożliwiają owadom przedostanie się do środka. Jednocześnie tkanina pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza oraz przenikanie światła. Aluminiowa rama oraz wysokiej jakości mechanizm sprężynowy zapewnia wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie moskitiery.

To, co wyróżnia moskitierę zwijaną to sposób jej obsługi, który pozwala oszczędzić dużo miejsca - nie otwiera się ona bowiem jak klasyczne drzwi czy okna, lecz poruszając się po bocznych szynach, chowa do estetycznej kasety. Sterowanie ręczne za pomocą wygodnego uchwytu wspiera spowalniacz, który można zamówić na etapie zakupu.

Moskitiera do okien dachowych - kolorystyka profili


Kolor systemu: Biały

Biały

Kolor systemu: Ciemnobrązowy

Ciemnobrązowy

Kolor systemu: Brązowy

Brązowy

Kolor systemu: Srebrny

Srebrny

Kolor systemu: Biały kremowy

Biały kremowy

Kolor systemu: Szary Antracyt

Szary Antracyt

Kolor systemu: Mahoń

Mahoń

Kolor systemu: Orzech

Orzech

Kolor systemu: Złoty Dąb

Złoty dąb

Kolor systemu: Winchester

Winchester

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia