Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe wykonane są z siatki chroniącej przed owadami zamocowanej na ramie z profili aluminiowych. Drzwi moskitier montowane są do ościeżnicy drzwi balkonowych lub tarasowych za pomocą zawiasów, które samoczynnie domykają otwartą moskitierę. Zamek magnetyczny zabezpiecza moskitierę drzwiową przed przypadkowym otwarciem spowodowanym na przykład podmuchem wiatru.

Moskitiera drzwiowa zabezpiecza skutecznie pomieszczenia przed przenikaniem do wnętrza owadów. Montaż za pomocą zawiasów umożliwia swobodne przechodzenie przez drzwi bez konieczności demontażu moskitiery.


Moskitiera drzwiowa
  • skuteczna ochrona przed owadami i insektami
  • swobodne przenikanie światła i powietrza przez moskitierę
  • swobodne przechodzenie przez drzwi
  • siatka montowana od strony zewnętrznej, dzięki czemu nie przeszkadza w swobodnym otwieraniu drzwi


Moskitiera drzwiowa na balkon lub taras


Moskitiera drzwiowaMoskitiera pełniąca rolę dodatkowych drzwi wyposażona w siatkę zabezpieczającą przed przedostawaniem się owadów do pomieszczenia. Mocowanie moskitiery za pomocą zawiasów do ramy drzwi balkonowych lub tarasowych umożliwia swobodne przechodzenie z (do) pomieszczenia. Moskitiera drzwiowa montowana jest po stronie zewnętrznej dzięki czemu nie wpływa na komfort użytkowania drzwi. Mogą one pozostawać zamknięte, otwarte bądź uchylone.
Moskitiera drzwiowa - szczegóły techniczne

Siatka moskitiery wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV łączonych metodą zgrzewania za pomocą promieni podczerwieni, co pozwala na uniknięcie ograniczających przejrzystość połączeń. Technologia i materiały wykorzystywane przy produkcji siatki moskitiery zapewnia jej długowieczność, trwałość i wytrzymałość.

Odpowiedniej wielkości otwory siatki skutecznie zatrzymują owady nie utrudniając przy tym cyrkulacji powietrza oraz przenikania światła do pomieszczenia.

Moskitiery produkowane są w kolorach białym i brązowym z siatką w kolorze stalowo-szarym. Elementy wykończeniowe ramki wykonane z tworzyw sztucznych i uchwyty wykonane są w kolorze profilu ramki. Zaczepy mocujące moskitierę do okna wykonane są z profilu z blachy nierdzewnej oraz mocowane są trwale za pomocą nitów do ramki moskitiery.

W zależności od szerokości i wysokości moskitiery montowane są poprzeczne listwy wzmacniające (1,2,3 sztuki) oraz od 2 do 4 zawiasów montażowych.

Moskitiera plisowana - kolorystyka profili


Kolor systemu: Biały

Biały

Kolor systemu: Ciemnobrązowy

Ciemnobrązowy

Kolor systemu: Brązowy

Brązowy

Kolor systemu: Srebrny

Srebrny

Kolor systemu: Biały kremowy

Biały kremowy

Kolor systemu: Szary Antracyt

Szary Antracyt

Kolor systemu: Mahoń

Mahoń

Kolor systemu: Orzech

Orzech

Kolor systemu: Złoty Dąb

Złoty dąb

Kolor systemu: Winchester

Winchester

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia