Moskitiera ramkowa

Moskitiera ramkowa

Moskitiera ramkowa to skuteczne, ekonomiczne rozwiązanie które zapewnia mechaniczną ochronę przed owadami i większymi zanieczyszczeniami. Łatwy, bezinwazyjny montaż moskitiery pozwala na szybki montaż i demontaż siatki chroniącej przed owadami. Rozwiązanie zabezpiecza przed insketami, a jednocześnie pozwala na swobodną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu.

Trwałe i estetyczne ramki moskitiery przeznaczone się do każdego typu okna PCV, drewno, aluminium. Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy umożliwiają otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery.

  • skuteczna ochrona przeciwko owadom
  • szybki, bezinwazyjny montaż/demontaż siatki
  • łatwe przechowywanie i utrzymanie w czystości


Skuteczna siatka przeciw owadomMoskitiera ramkowa okiennaRamka moskitiery okiennej wykonana jest z lekkiego profilu aluminiowego do którego zamocowane są obrotowe zaczepy umożliwiające szybki montaż moskitiery na oknie. Cechą charakterystyczną moskitiery jest bezinwazyjny sposób montażu. Ułatwia to szybkie mocowanie i zdejmowanie moskitiery z okna. Moskitiera montowana jest na oknie od strony zewnętrznej, dzięki czemu nie ogranicza możliwości otwierania, zamykania lub uchylania okna, zachowując jego pełną funkcjonalność.

Siatka przeciwko owadom na oknie
Widok okna od strony zewnętrznej z zamontowaną moskitierą ramką. Siatka przeciwko owadom skutecznie zatrzymuje insekty, zapewnia jednak dopływ światła i świeżego powietrza do pomieszczenia.

Swobodne otwieranie okna
Ramka moskitiery wraz z siatką montowana jest do wewnętrznej strony ramy okiennej, co zapewnia wygodę swobodnego otwierania i zamykania okna bez konieczności demontażu moskitiery.Mocowanie moskitiery do okiennaSzybki i wygodny montaż moskitiery
Konstrukcja moskitiery zapewnia szybki montaż trwający zaledwie kilka sekund. Wystarczy przyłożyć moskitierę do ramy okna i przekręcić metalowe zaczepy mocujące. Praktyczny uchwyt zapewnia wygodne posadowienie i przytrzymanie na czas montażu.
Moskitiera ramkowa - szczegóły techniczne

Siatka moskitiery wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV łączonych metodą zgrzewania za pomocą promieni podczerwieni, co pozwala na uniknięcie ograniczających przejrzystość połączeń. Technologia i materiały wykorzystywane przy produkcji siatki moskitiery zapewnia jej długowieczność, trwałość i wytrzymałość.

Odpowiedniej wielkości otwory siatki skutecznie zatrzymują owady nie utrudniając przy tym cyrkulacji powietrza oraz przenikania światła do pomieszczenia.

Moskitiery produkowane są w kolorach białym i brązowym z siatką w kolorze stalowo-szarym. Elementy wykończeniowe ramki wykonane z tworzyw sztucznych i uchwyty wykonane są w kolorze profilu ramki. Zaczepy mocujące moskitierę do okna wykonane są z profilu z blachy nierdzewnej oraz mocowane są trwale za pomocą nitów do ramki moskitiery.

Moskitiera - kolorystyka profili


Kolor systemu: Biały

Biały

Kolor systemu: Ciemnobrązowy

Ciemnobrązowy

Kolor systemu: Brązowy

Brązowy

Kolor systemu: Srebrny

Srebrny

Kolor systemu: Biały kremowy

Biały kremowy

Kolor systemu: Szary Antracyt

Szary Antracyt

Kolor systemu: Mahoń

Mahoń

Kolor systemu: Orzech

Orzech

Kolor systemu: Złoty Dąb

Złoty dąb

Kolor systemu: Winchester

Winchester

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia