Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe to wyjątkowa strefa relaksu i radość z posiadania ogrodu przez cały rok. Konstrukcja ogrodu zimowego zapewnia możliwość jego pełnego otwarcia w lecie dzięki sufitowi wykonanego z ruchomych lamel i przeszklonym, rozsuwanym ścianom wykonanym ze szkła hartowanego.

Ogród zimowy to niezwykle praktyczna i funkcjonalna konstrukcja, które zapewni miejsce do wypoczynku przez cały rok. System wyposażony jest w dach wykonany z ruchomych lameli, którymi można wygodnie sterować za pomocą dedykowanej aplikacji, bezpośrednio z poziomu smartfona. W czasie upalnych dni zamykany dach pozwoli stworzyć przyjemną zacienioną przestrzeń zapewniając skuteczną ochronę przed intensywnym słońcem. W czasie opadów deszczu lub śniegu zapewnia suche schronienie. Wbudowany system odprowadzania jest gwarancją wygodnego użytkowania.

Ogród zimowy można wyposażyć w ściany boczne wykonane z hartowanego, przesuwanego szkła, który wraz z opcjonalnym promiennikami ciepła zapewni przyjemne ciepło nawet w zimowe dni.

Jednomodułowa konstrukcja ogrodu zimowego, wsparta na czterech podporach może osiągnąć imponującą powierzchnię użytkową wynoszącą blisko 30m2. Tak dużą przestrzeń można wykorzystać na dowolny sposób: zarówno jako strefa relaksu, ale również do uprawy roślin zapewniając im komfortowe warunki do wegetacji przez cały rok.

Modułowa konstrukcja ogrodów zimowych pozwala na łączenie ze sobą dowolnej ilości modułów dzięki czemu w prosty sposób można uzyskać znacznie większą powierzchnię użytkową ogrodu zimowego. Konstrukcja oraz zastosowane, nowatorskie rozwiązania systemu pozwala również na bardzo szybki montaż i rozbudowę.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia