Poradnik

Jakie rolety do kuchni?

Jakie rolety do kuchni?

Plisowane żaluzje stają się coraz bardziej popularną osłoną okienną. Jej łatwy montaż oraz demontaż to bardzo ważna cecha, ułatwiająca proces czyszczenia, zdemontowany materiał wystarczy umyć pod prysznicem lub w wannie używając płynu do delikatnych tkanin.

Systemy osłonowe a ich powierzchnia

Systemy osłonowe a ich powierzchnia

Podczas wyboru systemów osłonowych do naszych mieszkań często zapominamy o tym, aby zwrócić uwagę na to, jak wiele miejsca zajmuje taki system po złożeniu. Dlaczego jest to takie ważne? Może się okazać, że nawet odsłonięte okno może nie wpuszczać do pomieszczenia tyle światła, ile wpadałoby do niego po demontażu naszej osłony. Jak zatem wybrać odpowiedni produkt kierując się tym kryterium?

Siatki na owady. Mechaniczna ochrona przed insektami

Siatki na owady. Mechaniczna ochrona przed insektami

Zbliżający się zdecydowanie przyjemny dla nas okres wiosenny, niesie za sobą pewne nieprzyjemności w postaci małych, zarówno latających jak i pełzających nieodłącznych towarzyszy naszego życia zwanych również owadami! Komary i muchy to chyba najbardziej drażniąca bzycząca rzecz jaka lata po tym świecie na wiosnę i w lecie!

Jakie materiały do rolet okiennych

Jakie materiały do rolet okiennych

Materiał do przeredagowania. "Wyciągnięty" z opisu rolet dachowych jako osobny materiał. Do materiały docelowo należy dodać fotki :)

Jakie żaluzje do pokoju dziecka?

Jakie żaluzje do pokoju dziecka?

Strefa dziecięca potrzebuje szczególnej uwagi i dopieszczenia jeżeli chodzi o regulacje nasłonecznienia. W doborze produktów zwracamy uwagę na wygląd, komfort oraz bezpieczeństwo.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2023 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: dsikora