Jakie rolety do kuchni?

Plisowane żaluzje stają się coraz bardziej popularną osłoną okienną. Jej łatwy montaż oraz demontaż to bardzo ważna cecha, ułatwiająca proces czyszczenia, zdemontowany materiał wystarczy umyć pod prysznicem lub w wannie używając płynu do delikatnych tkanin.

Jesteś miłośnikiem gotowania, a może tylko niewielką część swojego czasu spędzasz w kuchni? Plisowane żaluzje stają się coraz bardziej popularną osłoną okienną. Jej łatwy montaż oraz demontaż to bardzo ważna cecha, ułatwiająca proces czyszczenia, zdemontowany materiał wystarczy umyć pod prysznicem lub w wannie używając płynu do delikatnych tkanin. Następnie umieszczamy go ponownie na naszym oknie pozostawiając do wyschnięcia. Duża gama kolorów umożliwi Nam idealne wkomponowanie się w pomieszczenie, a zastosowanie odpowiednich tkanin pozwoli na utrzymanie porządku.

Plis po złożeniu zajmują stosunkowo małą powierzchnię okna, co pozwala na dostarczenie odpowiedniej ilości światła do pomieszczenia. Zdarza się jednak w ciągu dnia, że promienie słoneczne Nam przeszkadzają i czujemy się niekomfortowo. Możemy wtedy dostosować wysokość żaluzji, nie wpływając przy tym na dostarczanie naturalnego światła oraz nie zasłaniając widoku z zewnątrz. Wszystko to jest możliwe dzięki płynnemu sterowaniu od góry do dołu i od dołu do góry. Dodatkowym atutem oraz ciekawym rozwiązaniem jest opcja zastosowania dwóch tkanin w jednym systemie.

Rolety rzymskie to produkt premium, który dodaje pomieszczeniu uroku, dzięki czemu możemy je również traktować jako dekoracje. Bogata kolekcja tkanin pomaga w dopasowaniu się do wystroju pomieszczenia. Materiał mocowany jest na rzepach co umożliwia Nam łatwe ściągnięcie i pozwala na pozbycie się ewentualnych zabrudzeń. Wysokość rolety możemy dostosować do swoich potrzeb za pomocą łańcuszka bądź sterowania elektrycznego. Jest to również produkt wielkogabarytowy, który pozwala na zasłonięcie dużej powierzchni okna.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia