Jakie żaluzje do pokoju dziecka?

Strefa dziecięca potrzebuje szczególnej uwagi i dopieszczenia jeżeli chodzi o regulacje nasłonecznienia. W doborze produktów zwracamy uwagę na wygląd, komfort oraz bezpieczeństwo.

Strefa dziecięca potrzebuje szczególnej uwagi i dopieszczenia jeżeli chodzi o regulacje nasłonecznienia. W doborze produktów zwracamy uwagę na wygląd, komfort oraz bezpieczeństwo. Ważne jest to, aby nasze pociechy dobrze się czuły w swoim kącie. Dlatego przedstawiamy idealne rozwiązania do pokoju dziecięcego w postaci żaluzji plisowanych oraz zasłon rzymskich rvs.

Żaluzja plisowana

Produkt sterowany jest za pomocą uchwytów. Możemy nim regulować nasłonecznienie poprzez ustawienie żaluzji na dowolnym poziomie szyby. Żaluzja jest bardzo bezpieczna ponieważ nie posiada wolnowiszących i ostrych elementów. Dodatkowym atutem żaluzji jest możliwość prania. Plamy czy odciski na tkaninie nie powinny sprawiać żadnego problemu z czyszczeniem. Materiały, z których wykonane są produkty, doskonale zaciemniają pomieszczanie w ciągu dnia i chronią je przed nadmiernym nagrzaniem, zapewniając dziecku komfortowy wypoczynek. Jest to bardzo ważne podczas słonecznych i upalnych dni oraz w pokojach z ekspozycją południową.

Zasłona Rzymska RVS

Produkt ten jak i żaluzja plisowana jest sterowany za pomocą uchwytów. Materiały oraz montaż zasłony pozwala nam na regulowanie nasłonecznienia w pokoju. Tkanina jest mocowana na rzepę na górnej i dolnej belce co daje nam możliwość ściągnięcia materiału i w szybki oraz łatwy sposób uprania go w pralce. Szeroka gama kolorystyczna pozwala nam dobrać odpowiednią tonację do pomieszczenia. Posiadamy materiały frankowe oraz mocno zaciemniające. Zasłona rzymska montowana w świetle szyby cieszy się dużym zainteresowaniem oraz jest produktem dobrze wyglądającym w pomieszczeniu.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia