Jakie materiały do rolet okiennych

Materiał do przeredagowania. "Wyciągnięty" z opisu rolet dachowych jako osobny materiał. Do materiały docelowo należy dodać fotki :)

Materiały do rolet dachowych


Rolety dachowe w naszej ofercie wykonane są ze sztucznych tkanin, które zapewniają łatwe czyszczenie. W zależności od umiejscowienia i przeznaczenia okna stosuje się odmienne rodzaje tkaniny.

Tkanina lekko zaciemniająca
Wykorzystywana szczególnie w oknach wychodzących na północ. W takich pomieszczeniach nie ma potrzeby mocnego ograniczania promieni słonecznych.

Tkanina średnio zaciemniająca
Pozwala uzyskać przyjemne, rozproszone światło. Stosowana w pomieszczeniach o średnim lub mocnym nasłonecznieniu, gdzie nie ma potrzeby pełnego zaciemniania pomieszczenia.

Tkanina w pełni zaciemniająca
Nadająca się do sypialni i innych tego typu pomieszczeń, gdzie zależy nam na pełnym zaciemnieniu oraz zatrzymaniu promieni słonecznych. Zapewnia komfort wypoczynku i spokojny, niezakłócony sen, szczególnie o poranku.

Tkanina termiczna
Oprócz pełnego zaciemnienia wpływa również na temperaturę w pomieszczeniu. Pozwala cieszyć się przyjemnym chłodem w czasie upalnego lata. Polecana przede wszystkim w miejscach o mocnym i bardzo mocnym nasłonecznieniu.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia