Rolety rzymskie elektryczne

Rodzaje mechanizmów w roletach rzymskichZasadniczo stosuje się dwa systemy sterowania w roletach rzymskich: koralikowy oraz elektryczny. Każdy z nich umożliwia bardzo proste zwijanie i rozwijanie roletek. Specjalna konstrukcja rolety sprawia, że tkanina zawsze marszczy się w prawidłową stronę.

Mechanizm koralikowyMechanizm łańcuszkowy ma prostą i skuteczną konstrukcję. Z kasety wychodzi łańcuszek koralikowy, który w każdej pozycji rolety ma taką samą długość (dostosowaną do wymagań klientów). Wygląda estetycznie i nie rzuca się w oczy. Aby obniżyć roletę, wystarczy pociągnąć tylne koraliki w dół, natomiast w celu podwyższenia – przednie. Mechanizm blokujący pozwala zatrzymać roletę na każdej wysokości. To rozwiązanie sprawdza się przy oknach z łatwym dostępem. Dodatkowo możemy ukryć łańcuszek pod tkaniną tak, by nie rzucał się w oczy.

Mechanizm elektrycznyDla większej wygody coraz częściej wybierany jest mechanizm elektryczny. W naszej ofercie znaleźć można dwa modele: bateryjny oraz sieciowy. W pierwszym przypadku montaż jest dużo łatwiejszy, a w zestawie znaleźć można ładowarkę do akumulatorów (podoba do komórkowych). W drugim przypadku wymaga się doprowadzenia instalacji elektrycznej 230V. Sterowanie roletą możliwe jest za pomocą dołączonego pilota. W modelu sieciowym istnieje dodatkowo opcja ściągnięcia aplikacji na smartfon do uruchamiania roletki.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia