Roletki materiałowe

Roletki materiałowe

Materiałowe rolety wewnętrzne są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan czy zasłon. Chronią przed słońcem, zapewniają prywatność, a także stanowią wyjątkowy element dekoracyjny okna. Różnorodność dostępnych systemów oraz bogata kolekcja tkanin dają nieograniczone możliwości dopasowania osłon do Twojego wnętrza.

Materiałowe rolety wewnętrzne są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan czy zasłon. Chronią przed słońcem i zapewniają prywatność, a także stanowią wyjątkowy element dekoracyjny okna.

Zalety i przeznaczenie rolet materiałowychRolety materiałowe to grupa osłon przeznaczonych do montażu na oknie wewnątrz pomieszczeń. Stanowią świetny wybór dla ceniących funkcjonalność, elegancję oraz płynną regulację natężenia światła, zapobiegają tym samym nagrzewaniu się pomieszczenia, szczególnie w słoneczne, upalne dni.

Pełnią rolę dekoracyjną pomieszczeń nadając nowoczesny, funkcjonalny charakter. Jednocześnie w prosty sposób pozwalają regulować nasłonecznienie oraz zapewnić intymność w pomieszczeniach. Powszechnie stosowane są w domach i mieszkaniach, ale świetnie sprawdzą się w nowoczesnym biurze.
Rolety wewnętrzne – praktyczna ozdoba pomieszczenia

Oferujemy bogatą kolekcję materiałów oraz szeroką gamę kolorów. Można wybierać spośród – tradycyjnych i nowoczesnych wzorów, a także gładkich, wzorzystych, jednobarwnych, impregnowanych, z nadrukiem, przepuszczających lub w pełni zaciemniających tkanin. Górna i dolna rynna lakierowana jest także w barwie lameli.

Jesteśmy producentem systemów osłonowych i dysponujemy własnym magazynem materiałów do produkcji rolet we Wrocławiu – oferujemy kilkanaście różnych serii w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej. Wśród proponowanych przez nas tkanin znajdziecie Państwo zarówno materiały jednobarwne gładkie, z nadrukiem jak również wielobarwne tzw. tkaniny drukowane.

Do wyboru macie Państwo m.in. kolekcję tkanin drukowanych, transparentnych, jednobarwnych, FlashGuard o eleganckim i nowoczesnym wzornictwie, z materiałów naturalnych i wiele innych. Posiadamy w stałej sprzedaży szeroką gamę tkanin z materiałów naturalnych podkreślających elegancję i prestiż.

Oprócz bogatej kolekcji materiałów dostępne są także różne kolory kaset i prowadnic, osprzętu (rolety mini), a także elementów sterujących – łańcuszków, łączników i uchwytów do nich.

Wiemy, że poza praktycznym przeznaczeniem osłon, ważna jest dla Państwa estetyka. Nasze rolety wewnętrzne materiałowe można niemal dowolnie skomponować, aby zdobiły pomieszczenie i nadały mu eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Ich atutem jest także szybki i bezinwazyjny montaż, który nie powoduje zmiany parametrów cieplnych czy technicznych okna, nie grozi też utratą gwarancji. Nawet rolety w kasetach montowane są do listew przyszybowych, czyli wymiennej części okna. To niezawodny i sprawdzony system w nowej formie!
Szeroki wybór – poznaj naszą ofertę rolet materiałowych

Proponujemy szeroki wybór systemów roletek okiennych wewnętrznych, m.in. klasyczne, w kasetach z prowadnicami, rolety Mini, na okna dachowe oraz rolety typu dzień-noc.

W oferowanych systemach mamy dwa rodzaje sterowania uzależnione od modelu rolety:
-sterowanie łańcuszkowe (góra-dół), stosowane w większości systemów;
-sterowanie za pomocą mechanizmu sprężynowego (tylko system UNI Kombi); roleta zaciągana od dołu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia