Mini rolety

Mini rolety

Mini rolety to funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie pasujące do każdego okna. Rolety zawieszane są na oknach za pomocą wieszaków bez mechanicznej ingerencji w ramę lub skrzydło okna. Montaż odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Mini roletę można w dowolnej chwili zdemontować zarówno w celu umycia okna, jak również trwale nie pozostawiając żadnych śladów po montażu.

Mini rolety to bardzo funkcjonalna i praktyczna osłona okienna, która może być wykonana w wielu różnych wariantach. Niska waga rolety oraz bezinwazyjny system montażu powoduje, że użytkowanie rolety nie uszkadza i nie obciąża skrzydła okiennego. Roleta może zostać zamontowana i zdemontowana z okna w dowolnym momencie, co jest szczególnie przydatne zarówno podczas mycia okna, jak również czyszczenia samej rolety.

Ze względu na możliwości regulacji nasłonecznienia mini roleta nie ustępuje funkcjonalności innym systemom osłonowym - zapewnia możliwość regulacji ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz prywatność w pomieszczeniu. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka sterującego umieszczonego po przeciwnej stronie klamki okna.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia