Roleta zaciągana od dołu

Roleta zaciągana od dołu

Roleta zaciągana od dołu wyposażona jest kasetę wyposażoną w sprężynowy mechanizm napinający materiał co pozwala na dowolny montaż rolety. Prowadnice rolety pozwalają na zablokowanie rozwiniętej tkaniny na dowolnej wysokości zapewniając płynną regulację zasłonięcia okna

Unikalna roleta, która ze względu na swoje właściwości może być zamontowana na dole jak i na górze ramy okna. Roleta posiada samoblokujący system sprężynowy zamykany dół - góra. Ustawienie materiału koryguje się poprzez delikatną zmianę kąta listwy, a następnie przesunięcie jej wraz z materiałem na żądaną wysokość.

Kaseta i prowadnice są montowane do okna za pomocą piankowej taśmy o podwyższonej wytrzymałości. Doskonale nadają się do mieszkań znajdujących się na niższych kondygnacjach, zapewniając prywatność mieszkańcom przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów, a jednocześnie zapewniając swobodne przenikanie światła dziennego poprzez niezasłoniętą, górną część okna.

Rolety materiałowe w systemie Uni Kombi, posiadają prowadnice typu U (system przestrzenny). Kaseta montowana jest do górnej lub dolnej belki ramy okna co nie powoduje zmniejszenia światła szyby.

Galeria produktu

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia