Rolety zewnętrzne z moskitierą

Rolety zewnętrzne z moskitierą

Rolety zewnętrzne z moskitierą to nie rozłączny duet, który zapewni kompleksową ochronę Twojego wnętrza. Rozwiązanie zapewnia dodatkową ochronę termoizolacyjną zarówno w zimie jak i w lecie, a w razie potrzeby pozwoli na zredukowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia. W letnie dni zintegrowana z roletą moskitiera zapewni mechaniczną ochronę przed insektami.

Zintegrowana z roletą moskitiera to rozwiązanie dedykowane do budynków z ukończoną elewacją. Roleta z moskitierą może być zamontowana do okna, elewacji lub wnęki okiennej. Pancerz rolety wypełniony materiałem o niskim współczynniku przenikalności cieplnej powoduje, że pomieszczenie nagrzewa się wolniej. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na wolniejsze nagrzewanie się pomieszczenia jest ograniczenie promieni słonecznych wpadających do wnętrza. W okresie zimowym roleta wraz z oknem tworzy podwójną ochronę przed ucieczką ciepła z pomieszczenia, tworząc barierę cieplną podobnie jak ma to miejsce w termosie.

Latem, w czasie największej aktywności owadów moskitiera zapewnia doskonałą ochronę przed wszelkiego rodzaju insektami. Drobne oczka siatki chroniącej przed insektami oraz zintegrowane z kasetą rolety podwójne prowadnice wyposażone w specjalnie zaprojektowane uszczelki oraz zapewnią spokojny relaks przy otwartym oknie pozwalając na swobodną wymianę powietrza.

System szczególnie chętnie wybierany przez właścicieli domów jednorodzinnych oraz domów w niskiej zabudowie.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia