Rolety wielkogabarytowe

Rolety wielkogabarytowe

Rolety wielkogabarytowe służą do regulacji nasłonecznienia na oknach lub witrynach o bardzo dużych powierzchniach. Konstrukcja i elementy użyte do ich produkcji charakteryzują się wyjątkowo dużą wytrzymałością na obciążenia dlatego z powodzeniem wykorzystywane są jako rolety do sal gimnastycznych, biur czy pomieszczeń konferencyjnych. Roleta może być sterowana elektrycznie.

Cechą charakterystyczną rolet wielkogabarytowych jest możliwość zasłaniania bardzo dużych powierzchni.

Rolety wielkogabarytowe posiadają specjalny, wzmocniony mechanizm oraz odpowiednio wytrzymałą rurę nawojową, co pozwala na nawinięcie większej ilości materiału.

Przeznaczenie rolet wielkogabarytowychRolety wielkogabarytowe przeznaczone są do zasłaniania dużych powierzchni, mogą być stosowane w halach sportowych, salach wykładowych czy konferencyjnych (również jako ruchome ekrany projekcyjne)lub przeznaczone do osłaniania witryn sklepowych.

Ustalanie pozycji rolety może odbywać się ręcznie za pomocą odpowiedniego mechanizmu sterującego lub elektrycznie z wykorzystaniem elektrycznego napędu rolety.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących tego produktu.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia