Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to klasyczny system osłonowy przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń. Żaluzje pozwalają na bardzo precyzyjną regulację nasłonecznienia pomieszczenia, odbijają światło, a co najważniejsze świetnie komponują się zarówno z nowoczesnym jak również klasycznym wystrojem wnętrz.

Żaluzje aluminiowe pozwalają na płynną regulację światła wpadającego do pomieszczenia poprzez możliwość ustawienia dowolnego kąta ustawienia lameli żaluzji. Niezwykle cienkie lamele żaluzji powodują, że system ten jest szczególnie polecany do okien z małą powierzchnią szyby. Cały pakiet lamel po zwinięciu nie zajmuje tak dużej przestrzeni jak ma to miejsce np. w przypadku żaluzji drewnianych.

Żaluzje aluminiowe skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się. Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lamel, co pozwala na płynną regulację światła wpadającego do pomieszczenia, zapewniając jednocześnie cyrkulację powietrza.

Osłony aluminiowe sprawdzą się także w pomieszczeniach wymagających całkowitego lub częściowego zaciemnienia okien. W tym przypadku możesz wybrać system Light Less. Zastosowanie aluminiowej taśmy o niewidocznych otworach, to doskonały sposób na wyeliminowanie refleksów i smug światła, nawet w słoneczne dni.

Lamele żaluzji aluminiowych występują w kilku szerokościach: 16, 25 oraz 50 mm. Mogą osłaniać okna różnego typu, również te o nietypowych kształtach. Zastosowanie prowadzenia żyłkowego umożliwi Ci wygodne korzystanie z okien uchylnych. W miejscach trudno dostępnych możesz zastosować sterowanie elektryczne. Będzie również pomocne w budynkach o dużej powierzchni.

Żaluzje aluminiowe mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Są lżejsze od klasycznych żaluzji drewnianych a podniesiony pakiet lamel zajmuje mniejszą przestrzeń w oknie.

Żaluzje aluminiowe dostępne są w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu pasują do wnętrz w różnym stylu. Mogą być wyposażone w drabinkę sznurkową lub tekstylną, która nada osłonie wyrazistości i charakteru. Warto także zauważyć, że żaluzje dobrze współgrają z zasłonami. Są także odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu chronią zawieszone w oknach tkaniny przed żółknięciem. Idealnie sprawdzą się w miejscach narażonych na wysokie temperatury oraz wilgoć.

Nowością w ofercie produktowej ANWIS są: żaluzja aluminiowa Juun oraz żaluzja aluminiowa Luna - oferujące dwukierunkową obsługę. Sterowanie ręczne pozwala na szybkie i precyzyjne przesłonięcie dowolnie wybranego fragmentu okna oraz zmianę kąta nachylenia lamel. Żaluzja aluminiowa Juun to kolekcja niemal 100 kolorów lamel o szerokości 25 mm. Luna daje ponadto możliwość zastosowania lamel o szerokości 16 mm (26 wzorów), oferując łącznie prawie 130 wariantów kolorystycznych. Zamierzony efekt uzyskasz dopasowując kolorystykę osprzętu, zgodnie z własnym gustem i estetyką.

Żaluzje aluminiowe 16mm


Żaluzje aluminiowe z lamelami o szerokości 16mm, polecane szczególnie w przypadku montażu żaluzji bezpośrednio do skrzydła okiennego.

Żaluzje 16mm - kolorystyka lameliŻaluzje aluminiowe 25mm


Żaluzje aluminiowe z lamelami o szerokości 25mm, polecane szczególnie w przypadku montażu żaluzji bezpośrednio do skrzydła okiennego, a także w przypadku montażu do ściany lub sufitu.

Żaluzje 25mm - kolorystyka lameliŻaluzje 25mm - kolorystyka lameli (paleta 2)Żaluzje 25mm - kolorystyka lameli (paleta 3)


Żaluzje aluminiowe 50mm


Żaluzje aluminiowe z lamelami o szerokości 50mm, polecane szczególnie do montażu na ścianę, do sufitu lub we wnęce okiennej.

Żaluzje 50mm - kolorystyka lameliŻaluzje 50mm - kolorystyka lameli (paleta 2)Żaluzje 50mm - kolorystyka lameli (paleta 3)

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia