Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe to rodzaj żaluzji drewnianych wyprodukowanych z egzotycznego drzewa bambusowego. Charakteryzują się dużo większą odpornością na wilgoć i mniejszą masą. Żaluzje bambusowe produkowane są z lamelami o szerokości 50mm.

Bambus, z którego wykonane są lamele żaluzji charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami. Jest wyraźnie lżejszy od naturalnego drewna, a jednocześnie znacznie bardziej odporny na wilgoć. Wyjątkowe cechy tego materiału powodują, że żaluzje bambusowe mogą być montowane w miejscach o podwyższonej wilgotności. Żaluzje bambusowe świetnie sprawdzą się w kuchni, łazience i basenach.

Żaluzje bambusowe


Sterowanie żaluzji bambusowych odbywa się za pomocą mechanizmu, który umożliwia podnoszenie i opuszczanie całego pakietu lameli oraz płynną regulację kąta ustawienia lameli. Hamulec blokujący w który wyposażony jest mechanizm pozwala na częściowe zasłonięcie okna. Żaluzje mogą być montowane do skrzydła okiennego, wnęki okiennej, ściany lub sufitu.

Opcjonalnie żaluzje mogą zostać wyposażone w prowadzenie boczne stosowane w oknach uchylnych, co pozwala na utrzymanie żaluzji przy skrzydle okiennym na uchylonym oknie.

Żaluzje bambusowe mogą być wykonane w niestandardowych kształtach, co pozwali na ich montaż na nietypowych oknach. Bogata paleta kolorystyczna lameli, pasmanterii oraz elementów wykończeniowych pozwoli dopasować kolor systemu do wnętrza oraz własnych preferencji.

Kolorystyka lameli żaluzji bambusowych


Żaluzje bambusowe 50mm - kolorystyka lameli


Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2023 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: dsikora