Zasłony Imago - karnisz sufitowy

Zasłony Imago - karnisz sufitowy

Zasłony Imago wykonane są na bazie aluminiowych szyn sufitowych o wysokości 13mm zapewniających wysoką estetykę, funkcjonalność oraz trwałość. System dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych oraz może posiadać do 5 torów na firany i zasłony.

Aluminiowe szyny sufitowe to gwarancja doskonałej jakości materiału, estetycznego wyglądu oraz niezrównanej funkcjonalności. Szyny sufitowe dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i chrom matowany.

Długie i wytrzymałe karnisze
Szyny sufitowe mają imponującą maksymalną długość jednego odcinka wynoszącą 6 metrów co oznacza, że idealnie sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak i dużych pomieszczeń. Dodatkowo, każdy metr bieżący karnisza jest w stanie wytrzymać obciążenie do 10 kg, co zapewnia możliwość powieszenia zasłon o bardzo dużej gęstości tkaniny utrzymując jednocześnie niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.

Możliwość łączenia karniszy bez ograniczeń
Aluminiowe karnisze Imago oferują możliwość nieograniczonego łączenia, co pozwala na uzyskanie dowolnej długości zapewniając swobodne manipulowanie przesuwem tkaniny na oknach o bardzo dużej szerokości. Dzięki temu można swobodnie przesuwać zasłony na całej długości okna, a tym samym łatwo dostosować oświetlenie w pomieszczeniu według własnych potrzeb i preferencji.

Bogaty Wybór Akcesoriów
System oferuje szeroki wybór akcesoriów, takich jak agrafki, żabki oraz wózki panelowe. Dzięki nim montaż i użytkowanie zasłon sufitowych staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej funkcjonalne.

Szyny o dowolnej liczbie torów
Karnisze dostępne są w różnych wariantach liczby torów, co pozwala na jeszcze większą elastyczność i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb:

  • Szyna dwubiegowa: o wymiarach 38x13mm, idealna do prostych rozwiązań oświetleniowych.
  • Szyna trzybiegowa: o wymiarach 57x13mm, zapewniająca większą elastyczność w regulacji oświetlenia.
  • Szyna czterobiegowa: o wymiarach 76x13mm, doskonała do bardziej zaawansowanych układów oświetleniowych.
  • Szyna pięciobiegowa: o wymiarach 95x13mm, gwarantująca maksymalną funkcjonalność i możliwość kontrolowania oświetlenia w większych pomieszczeniach.

Dom Handlowy Astra
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6

+48 536 020 524
astra@mikola.pl

Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7-9
stoisko nr 294
+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Arkady Wrocławskie
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

+48 535 786 659
arkady@mikola.pl

© 2024 Mikola. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: VdeMedia